BIURO RACHUNKOWE ABAK SYSTEM

Sp. z o.o.

Certyfikat Ministra Finansów

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie  +48 798 580 630

Wdrożenie aplikacji: Monogo Sp. z o.o. LUBLIN

USŁUGI KSIĘGOWE

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe ABAK SYSTEM Sp. z o.o. w nowoczesny sposób pomaga klientom w zakresie szeroko pojmowanej księgowości w mieście Lublin oraz w jego okolicach. Współpracujemy z osobami, które prowadzą różnego rodzaju działalność gospodarczą w zakresie kompleksowej  lub doraźnej obsługi księgowej. Naszą pomoc proponujemy zarówno tym, którzy prowadzą firmę jednoosobową, jak i tym, którzy zarządzają małej, średniej lub dużej wielkości przedsiębiorstwami. W naszej ofercie znajduje się także kompleksowa obsługa księgowa spółek w Lublinie.

Kompleksowa obsługa księgowa

Współpraca z naszym biurem rachunkowym obejmuje szeroki zakres usług księgowych dotyczących m.in. księgowości, obsługi kadr i płac, opracowywania różnego rodzaju raportów finansowych. Proponowana obsługa księgowa to np.:

 

- prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,

- prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych,

- ryczałt ewidencjonowany,

- przygotowywanie sprawdzań do GUS-u,

- przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz ich korekta,

- pomoc w rejestracji działalności gospodarczej,

- prowadzenie archiwizacji środków trwałych,

- przygotowywanie rocznych sprawozdań,

- segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych.

 

Klienci mogą liczyć z naszej strony na profesjonalne doradztwo księgowe w zakresie różnych tematów związanych z rozliczaniem prowadzonej przez nich działalności. Pomagamy podejmować najkorzystniejsze decyzje w kwestiach prawnych oraz reprezentujemy naszych zleceniodawców w kontaktach z instytucjami i urzędami takimi jak np. ZUS, Urząd Skarbowy czy GUS oraz podczas kontroli skarbowych czy innych.

Usługi podatkowe – od rozliczeń po doradztwo

W zakres naszej działalności wchodzą także usługi podatkowe, które dedykujemy klientom zamieszkującym województwo lubelskie lub prowadzący na tym terenie działalność. Dotyczą one przede wszystkim kwestii rozliczeń podatkowych, ale nie tylko. Klientom proponujemy również doradztwo podatkowe. Prowadzimy księgi podatkowe, przygotowujemy opinie, porady i wyjaśnienia na temat obowiązków podatkowych oraz celnych. Jeśli zachodzi taka potrzeba, to również reprezentujemy klienta przed różnego rodzaju instytucjami administracji publicznej.

 

Klienci z województwa lubelskiego mogą liczyć z naszej strony na rzetelnie i terminowo realizowane usługi księgowe i podatkowe z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań komunikacyjnych takich jak np. e-maile. Oprócz oryginałów przesyłanych pocztą lub kurierem, na bieżąco przekazujemy również wszelką dokumentację w formie np. skanów czy faxem.

Poczytaj więcej o naszych usługach