Biuro rachunkowe Lublin

ABAK SYSTEM Sp. z o.o. to biuro rachunkowe prowadzące działalność księgową i rachunkową na terenie Lublina oraz okolic. Siedziba naszej firmy znajduje się w dzielnicy Bronowice Maki. Spełniamy wszystkie wymogi przewidziane prawem potrzebne do świadczenia szerokiego wachlarza usług księgowych. Na co dzień realizuje je wyspecjalizowany zespół na czele z wszechstronnie wykształconym Głównym Księgowym. Posiada on m.in. dyplom magistra w zakresie finansów przedsiębiorstw (ocena bardzo dobra) oraz obligatoryjną licencję Ministra Finansów.

Nasza działalność księgowa i rachunkowa obejmuje nie tylko profesjonalne prowadzenie wszelkiej korespondencji, ale także dokumentacji klientów. Rzetelnie wykonujemy każde wyliczenia podatków oraz zaliczek, kosztów, wynagrodzeń itd. Ponadto klienci mogą liczyć na pełne bezpieczeństwo i poufność w zakresie swoich danych, które nam powierzają do realizacji różnego rodzaju czynności księgowych.

Służymy także doradztwem podatkowym oraz prawnym, które często okazuje się pomocne przy podejmowaniu decyzji biznesowych.

Bezkonkurencyjna obsługa księgowa firm

Dlaczego warto wybrać nasze biuro rachunkowe do obsługi księgowej firm w Lublinie? Realizowane przez nas usługi księgowe i zasady współpracy są transparentne.

Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie już od samego początku swojej działalności – na etapie przygotowywania dokumentacji rejestracyjnej, wyboru formy opodatkowania, jak i uproszczonej lub pełnej księgowości. Obsługa księgowa firm to również kwestie związane z kadrami i płacami. W tym przypadku także można polegać na naszej wiedzy we wszystkich tematach związanych z prowadzeniem akt osobowych oraz rozliczania pracowników w obszarze wynagrodzeń, urlopów wypoczynkowych czy zdrowotnych.

 

Kompleksowe lub doraźne wsparcie księgowe

Klienci, którzy zdecydują się nam powierzyć swoją firmę pod kompleksową opiekę księgową, zyskują pewność, że trafili w dobre ręce. Z równym zaangażowaniem podchodzimy do świadczenia jednorazowych zleceń. Realizując wszystkie zadania, stosujemy nowoczesne narzędzia komunikacyjne z klientami oraz najnowsze oprogramowanie. Staramy się też maksymalnie uprościć wszelkie sprawy administracyjne.

Zgodnie z wymogami, nasze biuro rachunkowe ABAK SYSTEM Sp. z o.o. posiada także obowiązkowe ubezpieczenie OC dla tego typu działalności. Tym samym dajemy klientom jeszcze większą gwarancję jakości naszych usług.

Biuro rachunkowe – Lublin, Bronowice Maki. Każdemu klientowi zapewniamy indywidualne i elastyczne podejście.