Oferta naszego biura rachunkowego z Lublina z pewnością wpisze się w oczekiwania wielu klientów prowadzących działalność na terenie województwa lubelskiego. Pomagamy im rozpocząć działalność gospodarczą w różnej formie (przygotowywanie niezbędnej dokumentacji rejestracyjnej) i podejmować właściwe decyzje biznesowe, świadcząc szeroko rozumiane usługi księgowe.

Jedną z naszych specjalizacji są usługi podatkowe, dzięki którym klienci mogą np. wybrać optymalną formę opodatkowania. Naszą rolą – poza prowadzeniem księgowości – jest także doradztwo w zakresie bieżącej działalności firm, które obsługujemy. Ponadto reprezentujemy klienta przed różnego rodzaju instytucjami i urzędami.

Powierzyć nam można zarówno stałą obsługę księgową, jak i realizację pojedynczych spraw z zakresu usług księgowych.

USŁUGI KSIĘGOWE

Oferowane przez nas usługi księgowe obejmują takie zagadnienia jak m.in. pomoc w zakresie zakładania działalności gospodarczej. Zarówno nowo powstające podmioty, jak i te już działające mogą liczyć na prowadzenie z naszej strony pełnej lub uproszczonej księgowości oraz polityki kadrowo-płacowej.

DORADZTWO PODATKOWE

Która forma opodatkowania będzie najkorzystniejsza? Jak płacić mniejsze podatki zgodnie z prawem? Doradztwo podatkowe to nasza specjalność. W tym zakresie doradzamy i czuwamy nad tym, aby klienci byli zawsze poinformowani o wszelkich zmianach w przepisach podatkowych, a także reprezentujemy ich przed organami podatkowymi.

DORADZTWO PRAWNE

Potrzebna opinia prawna lub interpretacja w jakiejś sprawie o charakterze księgowym? Realizowane przez nas doradztwo prawne ułatwia często klientom podejmowanie korzystniejszych dla swojej działalności decyzji podatkowych i biznesowych. Oprócz tego dzielimy się naszą wiedzą prawniczą, reprezentując klientów w różnych sprawach.

Biuro rachunkowe ABAK SYSTEM Sp. z o.o. to kompleksowe usługi księgowe oraz doradztwo podatkowe i prawne – rzetelnie i terminowo.